Як зекономити кошти на хостингу для Вашого сайту

Хостинг — важлива і необхідна складова для функціонування будь-якого сайту, який працює в Інтернеті. Більшість власників проектів бажають заощаджувати на хостингу особливо тоді, коли ресурс ще не приносить бажаних доходів.

Як правильно вибрати дійсно недорогий хостинг і на які критерії звертати увагу, розглянемо далі. Перш за все потрібно вибирати хостинг-провайдера, який уже достатньо довго працює на ринку хостинга і має багато позитивних відгуків. Чим більше досвіду у хостера, тим краще. Адже компанії, які працюють на ринку малу кількість часу, не завжди виявляються надійними, а якщо Ваш проект приносить прибуток, то надійність і якість хостингу має бути на першому місці. Адже саме від нього залежить цілодобова доступність сайту для користувачів.

Досить часто, особливо перед святами, хостери проводять спеціальні акції для залучення нових клієнтів. Наприклад, минулого року провайдер ГіперХост в день Чорної П’ятниці пропонував знижку 90%  на оплату першого замовлення клієнта. Погодьтесь, це чудова нагода заощадити значну суму. А це ж особливо актуально для сайтів, які тільки починають свій шлях, і яким важливо не витрачати значні суми на такому етапі. Тому вигідно шукати акції хостинг-провайдерів і таким чином економити на хостингу.

Крім цього є спеціальні тарифи для невеликих інтернет-ресурсів, наприклад, за 1$ в місяць. Якщо у Вас звичайний блог, сайт-візитка чи корпоративний сайт, то подібного тарифу вистачить і не доведеться переплачувати за невикористані ресурси. А якщо такому проекту з часом буде потрібно більше параметрів, то ви зможете без проблем перейти на вищий тариф хостингу чи навіть VPS-серверу.

Перед покупкою хостингу обовязково користуйтесь тестовим періодом. Зазвичай він становить 7 днів і більшість чесних хостинг-провайдерів його пропонують для всіх клієнтів. Під час тесту “залийте” сайт, перевірте всю необхідну функціональність, поспілкуйтесь з технічною підтримкою і лиш тоді вирішуйте чи підходить вам даний хостинг чи ні.

Для економії обирайте провайдера з безкоштовною технічною підтримкою, користуйтесь запропонованими акціями (наприклад, домен в подарунок при замовленні хостингу), використовуйте тестовий період. Завдяки цьому сайт отримає стабільну роботу і ви зможете на ньому активно заробляти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *